Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » S. O. S Sziasztok, Ha általáno...

S. O. S Sziasztok, Ha általános iskola 7. osztályának 1 felébe 2 db 2-esem lett (földrajz, matek) akkor az nagyon beleszámít a tovabb tanulásba? Ha esetleg kijavitom akkor nem fogjak nezni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 19. 22:45
 1/4 anonim válasza:
100%
én úgy tudom nem számít bele csak az év végén kapott jegyed.de mindenképp fontos a tanulás ha a későbbiekben jó munkát szeretnél...
2015. febr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak az évvégi számít :) Javítsd ki még addig, azt ajánlom. De főleg a matekot, a földrajz annyira nem számít.
2015. febr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is 7.-es vagyok,és az a rossz hírem,hogy iskolafüggő,például ahova én szeretnék menni oda beleszámít.

Nézz utána.

2015. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Gratulálok a fogalmazáskészségedhez. Nagyon beleszámít? Mert számíthat bele kicsit is??

Ha kettest kapsz, nézik, ha kijavítod hármasra vagy négyesre, akkor már nem?? Milyen logika ez?

Nyelvtanból is kettest adtam volna.

2015. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!