Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen fakultációt válasszak,...

Milyen fakultációt válasszak, ha belsőépítész szeretnék lenni? Milyen tantárgyból kéne rágyúrni, erősen?

Figyelt kérdés

Belsőépítész szeretnék lenni, és lehetőleg valamilyen külföldi iskolában. Még van egy teljes évem a fakultáció választásáig, de addig is a főbb tantárgakra rá szeretnék erősíteni. Milyen tárgy kell, a rajzon kívül. Lehet, hogy arra fogok majd menni, de a műv.törit nem bírom, viszont van tehetségem a rajzhoz. Szerintem nincs, de többversenyt nyertem, és mindenki azt mondja, hogy tehetséges vagyok. Na, de milyen faktot válasszak majd még?

15L 9.-es



2015. febr. 24. 12:04
 1/3 anonim válasza:

Matek,szerintem,de a kinézett sulid csak feltünteti hogy mit is kér.

de lehet inkább angol és rajz,ha már külföldre mégy.

Ahová most jársz,nincs szakirányos tárgy?Vagy csak közelítőleg szakirányos?

2015. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kossuth Lajos Gyak. Gimnáziumába járok. És amit kinéztem magamnak suli az a Academy of Art University.
2015. febr. 24. 12:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Én ott nemigen találok olyat ahol leírná. Azon az egyetemen belül rengeteg lehetőség van, és ha rámegyek ahova akarok menni, csak a leírást látom, meg azt hogy jelentkezés
2015. febr. 24. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!