Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sárospataki comenius főiskolár...

Sárospataki comenius főiskolárol mi a véleményetek? Főként a turizmus vendéglátás felsőoktatási szakképzés szak erdekelne, hogy mennyire nehéz és milyen maga a szak.

Figyelt kérdés

2015. febr. 24. 21:11
 1/2 anonim válasza:
Hát, én Sárospatakra jártam középiskolába, magáról a fősuliról nem tudok sokat, de általában(!) azok mentek oda, akiket nem vettek fel sehova vagy nem voltak túl okosak.. Tehát könnyű bekerülni, és gondolom elvégezni szintén, ugyan ezekből kiindulva.
2015. febr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Mindenkinek egy mentsvár, ha valakit nem vettek fel, ez jöhet szóba.
2015. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!