Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakirányú gépészmérnök...

Melyik szakirányú gépészmérnököt keresik többen: a gépgyártástechnológia v minőségbiztosítási mérnököket?

Figyelt kérdés
Illetve kereseti lehetőségek milyenek?
2015. márc. 5. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindkettő hasonlóan keresett és fizetésben is nagyjából ugyanott van a kettő. Azt válaszd, amelyik jobban érdekel.
2015. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is gépészen vagyok , msot lesz szakirányválasztás , de sztem hülyeség az iylen tipusú kérdés. Pl. van olyan,hogy géptervező szakirány.. Na most nekem azt ne mondja, valaki,hogy attól lesz vki géptervező , mert ő 3 félévvel több rajzos tárgyat megcsinál , vagy leméretez még 2 hajtóművet. Ennek a Bsc szakirányválasztásnak kb. annyi értelme va,hogy semennyi és tök felesleges az egész. A végén kapsz egy bsc gépészmérnöki diplomát és kb. a kutyát nem fogja érdekelni,hogy miylen szakirányon voltál.
2015. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

amúgy ahogy néztem van eléggé átfedés.

2015. márc. 7. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!