Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jó matek tudással milyen...

Jó matek tudással milyen egyetemi szakokra érdemes mennem?

Figyelt kérdés
fizika nem az erősségem így a mérnöki szakok nem jöhetnek szóba,a matek jól megy meg 4 nyelvet is beszélek
2015. márc. 5. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Meg fogsz lepődni, de azért mondok egy csodát: matematika alapszak.
2015. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Én a helyedben megpróbálnék egy programtervező informatikus szakot...
2015. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Az, hogy nem erősséged mit jelent? Nem kell meghátrálni, sokan szeretik túldramatizálni az egyetemi sztorikat. Ha mondjuk egy stabil 4es fizikád van és penge vagy matekból add be bármilyen mérnöki szakra amelyik érdekel.


Amúgy ha érdekel az informatika, az is szóba jöhet. Mérnökinfón van egy pici fizika azt hiszem. Programtervezőn nem hiszem, viszont ha nem érdekel az infó akkor felejtős.


Egy mérnöki szaknak jóval több értelme van mint az első hozzászóló által ajánlott matematika alapszaknak.

2015. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3as voltam fizikából mindig, de annyira nem is vonz, matekszaknak mi értelme van?
2015. márc. 5. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Én matematikus szakon végeztem, aktuáriusként dolgozom.
2015. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a matek alapszak rengeteg mindenre jó :)
2015. márc. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
pl?
2015. márc. 15. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!