Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi van ha nem vesznek fel...

Mi van ha nem vesznek fel abba az iskolába ahova menni akartam?

Figyelt kérdés
egy kicsit félek tőle és nem tudom, hogy mit tegyek ha beütött a sz**.
2015. márc. 5. 23:00
 1/2 anonim válasza:

Mész abba, amelyiket 2.-nak jelölted meg. Az sem lehet olyan rossz. Ki tudja? Lehet, hogy jobb lenne, ha nem abba mennél, elsőnek jelöltél, mert ott nem lesz olyan jó közösség, jobb a tanári kar és lehet, hogy nem is olyan jó odajárni, mint gondolod.

Amúgy én már teljesen összezuhantam, amikor megláttam az ideiglenes rangsort, most kezdek csak barátkozni a gondolattal, hogy nem oda megyek, csak elég nehéz.

2015. márc. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mész abba, amelyiket 2.-nak jelölted meg. Az sem lehet olyan rossz. Ki tudja? Lehet, hogy jobb lenne, ha nem abba mennél, amit elsőnek jelöltél, mert ott nem lesz olyan jó közösség, jobb a tanári kar és lehet, hogy nem is olyan jó odajárni, mint gondolod.

Amúgy én már teljesen összezuhantam, amikor megláttam az ideiglenes rangsort, most kezdek csak barátkozni a gondolattal, hogy nem oda megyek, csak elég nehéz.

2015. márc. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!