Mi legyek ha nagy leszek?

Figyelt kérdés

Magolós típus vagyok, átlagos a felfogásom,inkább humán beállítottságú vagyok.

Jobban szeretek emberekkel kommunikálni, mint számolgatni stb...

Szeretem a gyerekeket, szeretek szervezkedni,ügyeket intézni, a lényeg, hogy inkább a kommunikáció az erősségem mintsem mondjuk egy asztalnál önállóan terveket készíteni,számolgatni stb...


Nem tudom mi lenne a megfelelő munka számomra.

Gondolkoztam pszichológián,menedzsmenten,jogi pályán,kommunikáción,bölcsészeten

ezek amik szóba jöttek nálam.

Rengeteg olyan van amiről még nem is hallottam vagy nem tudom mit jelent összességében.Már elég speciális szakok és szakmák vannak.

Valami ötlet?



2015. márc. 7. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyógypedagógia?

Sérült gyerekekkel foglalkozni a világ egyik legcsodálatosabb dolga szerintem. Jó kommunikációs készség szükséges szerintem, és szervezkedhetsz is, ügyeket is intézhetsz. Például,ha a csoportodat kirándulni szeretnéd vinni, van szervezési feladat is :)

2015. márc. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet, bár ettől nagyon tartok.Az ilyesmire érzékeny vagyok, ezért is zártam ki a pszichológiát,pszichológiai gondozást és minden ilyesmit.
2015. márc. 7. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok!:D

Én azt gondolom, hogy kell hozzá lelki erő, hiszen először mindenkit sokkol, illetve megérint valamilyen szinten a sérült gyerekek közelsége. De például az értelmileg sérült gyerekek annyi de annyi szeretetet tudnak adni az embereknek, ami feledteti velünk a "másságát". Én 13 éves korom óta járok önkéntentesként egy intézetbe, ahol sérült fiatalok, kisgyerekek laknak,és azt kell mondjam, nem tudnék nélkülük élni!:)

2015. márc. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Megleptél:) Csodás vagy!

Ezen elgondolkozom komoly céllal:)

2015. márc. 8. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!