Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van magyar szak keresztfélévben?

Van magyar szak keresztfélévben?

Figyelt kérdés
Néztem pár egyetemet felvin, de nem láttam, hogy keresztfélévben indítanának magyar szakot... (persze én csak jövőre szeretnék jelentkezni) Illetve kerestem valami fórumot vagy ilyesmit ezzel kapcsolatban, hova érdemes menni/tapasztalatok stb, de nem találtam, úgyhogy ha ilyet ismertek, annak is örülnék :) (és igen, tényleg szeretnék bölcsész diplomát, nem tudtok lebeszélni róla)

2015. márc. 10. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A keresztféléves szakokat majd a szeptemberi felvételik után fogják meghirdetni.
2015. márc. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és ha tavaly szeptemberben nem hirdettek meg szinte sehol, akkor jó eséllyel most sem fognak?
2015. márc. 11. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!