Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Korábban érettségiztem és az...

Korábban érettségiztem és az egyik tárgyból csak 24%-om lett, viszont most már min 25%ot elkell érni minden tárgyból, így felvételizni sem tudok?

Figyelt kérdés
azt nem veszik figyelembe,h mikor én érettségiztem 20% volt a minimum?

2015. márc. 12. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
37%

Szellemi fogyatékosoknak semmi keresnivalója sincsen a felsőoktatásban. Ha rajtam múlna 50 százaléknál kezdődne a kettes. Nem kell minden, ostoba, lusta embernek egyetemre járnia.

Egyébként a megoldás adott, kiperkálsz húszezret és újraérettségizel.

2015. márc. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy látom, itt nemcsak a kérdező képességeivel van baj. A 25%-ot nem a felvételihez kell elérni (az esetben újra kellene vizsgáznod), hanem az érettségihez, amid viszont neked már megvan, tehát ha az nem felvételi tárgy, akkor neked azzal semmi tennivalód nincs. Nyilvánvalóan nem válik semmissé egy megszerzett végzettség csak azért, met utólag megváltoztatták a szabályokat. Ennyi állampolgári ismeretének azért mindenkinek kéne lennie.
2015. márc. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!