Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan, aki teljes...

Van itt olyan, aki teljes munkaidős állás mellett, levelező szakos főiskolán?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz az időbeosztás? Marad idő azért szórakozásra is?
2015. márc. 14. 13:48
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én a Corvinus Egyetemen tanulok levelezőn, közgazdásznak. Főállásban dolgozok. A tanitás havonta 2 hétvége szokott lenni általában ( péntek-szombat). Sok esetben nincsen jelenléti ív, de a saját érdeked, hogy bejárj, mert akkor mondják el a technikai részeket, hogy vizsgára miből érdemes készülni. Pénteken délután 15:30-20:40ig vagyunk, szombaton 8-17ig. Vizsgaidőszak munka mellett nagyon húzós, a leglényegtelenebb tantárgyakat is szigorúan veszik. Szorgalmi időszakban van időd szórakozni is, de vizsgaidőszakban esélytelen. Egyébként hidd el, megéri elvégezni, akármilyen kemény, bár kell hozzá sok szerencse, kitartás, lazaság. :)
2015. márc. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Általában egy vizsgaidőszakra mekkora mennyiségű tananyag van? Munka mellett ilyenkor estig tanulsz?
2015. márc. 15. 14:43
 3/4 anonim válasza:
Negyed éves vizsgaidőszakban általában 3 tantárgy, féléves vizsgaidőszak az nagyon húzós, általában 6-7 tantárgy van, 2 hónap mindennapi tanulást jelent munka mellett. Én ilyenkor délután 6-tól este 10-ig szoktam nyomni.
2015. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az kemény.


És a 6-7 tantárgynál egy tárgyból mennyi tétel van? Ez nagyon soknak hangzik így. Váltakozik az, h negyed vagy féléves a vizsgaidőszak?

Bocsi, de nem vagyok tisztában ezzel.

Köszi a választ.

2015. márc. 15. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!