Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudok-e jelentkezni tánc suliba?

Tudok-e jelentkezni tánc suliba?

Figyelt kérdés
hogy ha konkrétan nem táncolok csak járok 1-héten egyszer egy órára, de nagyon szeretek táncolni, és nagyon szívesen járnék tánc suliba is mert mindenki azt mondja hogy jól táncolok. Anyum azt mondta hogy szerinte nem vennének fel mert ugye nem táncolok rendszeresen.

2015. márc. 15. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Tánciskolába azért megy az ember, hogy megtanuljon, mert nem tud. Vannak heti 1 órás kurzusok is. Miért ne tudnál jelentkezni? Nem értem, mi a probléma.
2015. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem tudom milyen tánciskolára gondoltál de ha Győr közelében vagy akkor én az Aforce1 Táncsport egyesületet ajánlom ha pedig Pest közelében keresgélsz akkor a Red One vagy pedig az Appril Secret Section ajánlom. Ezek nem olyan sulik ahol tantárgyakat is tanulsz hanem déltán kell bejárni edzésekre és csapatba tesznek be tudás szintnek megfelelően, egyszerre több csapatnak is tagja lehetsz ha jó vagy mehetsz fellépni és versenyekre is, youtube-ra is profi videokat tesznek fel Természetesen tagíjat is kell fizetned de ha többet akarsz megtudni akkor írd be őket facebookre mindegyiknek van saját idővonala. Én s Aforce-os vagyok és csak jót tudok mondani, megváltoztatta az életem :)
2015. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,Pesten keresek,megnézem majd mind a kettőt :D
2015. márc. 18. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!