Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki aki bejutott Mome-ra,...

Valaki aki bejutott Mome-ra, megmondaná, mi kell ahoz hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés
Főleg tervezőgrafika érdekel...Szóval igaz hogy szimpátia alapján választanak,vagy esetleg nem vesznek fel csak mert először próbálkozol?Mégis mi alapján döntenek? Mit várnak?

2015. márc. 16. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem szimpátia alapján választanak, hanem olyan tényezők számítnaak, hogy:

-mennyire vagyonos, befolyásos a családod

-ki tudtad-e fizetni az előkészítőiket


Be tudod magad ügyeskedni, de sosem fognak elfogadni maguk között, ki fognak túrni.


Jó tanács: ne menj a mome-ra. nem olyan jó hely mint amilyennek mutatja magát.

Nekem már a felvételi előtt is beszólt néhány tanár, miután felvettek, folyamatosan csak megaláztak, és mivel "művészeti" egyetem, nem lehet "jól teljesíteni" mert azok a diákok, akiket a szüleik nyaltak be az egyetemre, amíg fosnak egyet a papírra, körbe vannak tapsikolva, te vért hányhatsz hugyozhatsz, csak ujjal mutogatnak majd rád, hogy az iskola szégyene vagy. már nem járok oda.

2015. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ...kb erre is számítottam :/
2015. ápr. 6. 23:11
 3/7 anonim válasza:
100%
Lényegtelen,hogy most vannak ott kapcsolataid ,vagy hogy pénzes vagy. Ezeket olyanok találták ki,akiket nem vettek fel . Olyat is tudok, hogy egy lánynak az apja a MOMEn oktatott,de a csajt nem vették fel. Szóval nem számit ez igazából semmit.
2015. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Azt nem is mondom már,hogy az első két forduló anonim, szóval alapból nem tudják ,h ki is vagy.
2015. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze, felvesznek néhány különösen tehetséges diákot is, aztán kezdődik az agymosás.
2015. ápr. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Egyáltalán nem anonim, a protekciós (tehát még a felvételi előtt konzultált, előkészítőre járó, vagy sokadszorra felvételiző) diákok munkáját általában már felismerik. Raadasul az interju dönt el mindent.

Ha fel akarnak venni, ahogy ez az esetemben is történt! Akkor az interjún mindent meg fognak tenni azért, hogy elérd a maximális pontszámot. Tehát ha szimpatikus vagy átirogatnak minden pontszámot és megkapod a maxot, hidd el, felvételi után megbeszélik a tanárok kiket szeretnének felvenni.

2015. ápr. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem...köszönöm a válaszokat.
2015. máj. 12. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!