Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Külföldön szerzett diplomámat...

Külföldön szerzett diplomámat Magyarországon nem ismerik el, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy továbbképzésre, az iskola felvett, elismerte a diplomámat (aminek megléte a továbbképzésre való beiratkozáshoz elengedhetetlen volt), de útközben kiderült (a munkahelyemen), hogy ezt a diplomát Magyarországon hivatalosan nem fogadják el.

Mit tegyek? Az iskola elfogadta a diplomámat, mindjárt végzős vagyok, kifizettem egy csomó tandíjat, érdekel, amit tanulok, ezzel szeretnék foglalkozni, nem szeretném abbahagyni a küszöbön... Ha kiadják a diplomát, és használni fogom, kerülhetek valamilyen slamasztikába?

Teljesen berezeltem, mert most úgy érzem évek munkája veszhet a semmibe...

Aki tud valamilyen érdemi tanácsot adni, kérem, adjon. Hova menjek, mit csináljak? Különbözeti vizsgát kellene tennem? Vagy nem is tudom...abszolút tanácstalan vagyok.

Köszönöm előre is a jó szándékú hozzászólásokat!



#továbbtanulás #továbképzés #oklevél elismerés
2015. márc. 17. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a versenyszférában akarsz elhelyezkedni, akkor kutya nem nézi, hogy a magyar állam elfogadja-e.
2015. márc. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2015. márc. 18. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!