Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek ha egyszer nagy leszek?

Májkül májk kérdése:

Mi legyek ha egyszer nagy leszek?

Figyelt kérdés

Már van egy szakmám (gáz vezeték és készülék szerelő) de már ez sem tud érdekelni talán mert elveszik az ember kedvét azzal amit kap érte illetve mert sehová nem veszik fel az embert csak ha valakinek a valakije. Szeretnék vmi újat tanulni de sajnos semmi elképzelésem sincs milyen irányba induljak. Ti mit tanulnátok ha újra kezdenétek illetve most mivel foglalkoztok? Előre is köszi a válaszokat

Üdv egy 27eves.


2015. márc. 18. 06:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ha újrakezdhetném régésznek tanulnék, most csak egy egyszerü bolti eladó vagyok. 26/N
2015. márc. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 14 éves vagyok,és ha felnövök,régész vagy történész szeretnék lenni,esetleg jogász.
2015. márc. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
en gepeszmernok vagyok, de nyilvan neked ez tul nagy falat lenne.
2015. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Valamilyen CNC-s szakmát tanulj! Arra van kereslet és nem hajtod magad agyon. A kereset is kiemelkedő!
2015. márc. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze menj régésznek, ha egy életen át kuncsorogni és nyomorogni akarsz.


Egyébként ahogy az utolsó is írja. Valami fémmegmunkálás. Ha becsülettel lelkiismeretesen és jó minőségben dolgozol még "maszek"-ként is jól megélhetsz belőle

2015. márc. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy gyárban illetve ilyen (ócska) multiknál nem akarok dolgozni már 6 évet ezekre pazaroltam el az életemből. De ahogy kiirtam a kérdésem utána be is villant mit szeretnék. Vállalkozásba kezdek. :-) főként festésel fogok foglalkozni. Remélem összejön
2015. márc. 19. 05:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!