Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért gáz árulni a saját...

Miért gáz árulni a saját tételeimet, amiket rengeteg idő alatt írtam meg és nem netről? : D

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 20:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Egyáltalán nem gáz.

Azért te megdolgoztál.

Ugyanúgy mintha lefordítottál volna egy szöveget idegen nyelvről magyarra, vagy legépeltél volna valakinek valamit, vagy megjavítottad volna a mosógépét, stb.


Ha valakinek szüksége van rá, akkor megveszi, ha nem akkor nem.

2015. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Mert ez kicsit egymás segítéséről szól(na). Legközelebb majd te kapsz valamit. Nálunk legalábbis így megy.
2015. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%
Mert arról árulkodik, hogy ha te gyakorlatilag 0 erőfeszítéssel segíthetsz másokon (hiszen már meg van írva), nem teszed meg.
2015. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Rajtam is rengetegen segítettek. :) Fél éven keresztül ebből állt nappalom és éjszakám, hogy 120 tétel sajátom legyen kézzel írva, és adjam oda mindenki kezébe, hogy tessék itt van, felelj ötösre. :) Ti sem gondoljátok komolyan.

De segítsétek egymást, engem nem segített senki.

Rengeteg rossz tapasztalatom van, az utcán nem köszön miután ennél sokkal többet tettem érte, köszönöm ebből nem kérek.

2015. márc. 19. 21:21
 5/21 A kérdező kommentje:
Amúgy minden szóbelim ötös lett... :_) Ami nem véletlen.
2015. márc. 19. 21:21
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fogja megvenni, amikor ingyen letölthetik vagy ellenőrzött könyvben megvehetik.
2015. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
melyik suliba jársz/mit tanulsz?
2015. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

ha megveszik, el tudod adni, ha meg nem akar érte fizetni senki (ami amúgy simán előfordulhat, tekintve hogy fent van interneten és mástól is megkaphatja ingyen), akkor ennyi, ez van

mindenesetre a te dolgod és tulajdonképpen nem gáz

2015. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
De, én halálosan komolyan gondolom. A fél éved éjjelei-nappalai már rá vannak szánva, teljesen függetlenül attól, hogy hányan profitálnak belőle. Előtted van a választás, hogy könnyebbé teszed a csoporttársaid és az utánad jövő ki tudja, hány évfolyam életét, de te nem teszed, mert egyrészt dögöljön meg mindenki, aki még nem nyalt be neked, másrészt így szebben csillog a kis ötösöd. Szerintem gáz vagy.
2015. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Próbáld meg internetről tanulni :D

Rohadtul nem a barátaimnak árulom, hanem tök ismeretlen embereknek az ország másik végéből. Bocsi :D

2015. márc. 19. 22:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!