Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jövőre fogok érettségizni,...

Jövőre fogok érettségizni, viszont szeretnék továbbtanulni, mikor kellene elkezdenem felkészülni, külön tanárral, felkészítő órákkal az érettségire való felkészülést?

Figyelt kérdés
Tudom jövőre 300 pont lesz a minimum..legalább 75%-ot szeretnéke lérni magyarból, töriből és angolból. És lehet hogy töriből emeltezni fogok. Ötletek, tippek, tanácsok? Meg lehet csinálni?
2015. márc. 22. 13:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni hogy nem egy erős elit gimnáziumba járok, hanem egy "közepes" szakközépiskolába, mechatronikán.
2015. márc. 22. 13:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó esetben már 9. évfolyamtól erre készülsz...
2015. márc. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nagyon, intelligens választ, tényleg, gratulálok!
2015. márc. 22. 14:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Szívesen máskor is. Csak tapasztalatból írtam: nem készültem nagyon külön, magántanár szóba sem került, és így is sikeresen elvégeztem egy egyetemet, és dolgozom.

Az érettségin elvileg semmi meglepőt nem kérdeznek, amiről korábban ne lett volna szó. Ha magadtól készülsz, az csak jó, ha meg minél korábban kezded, annál kevesebb plusz terhet jelent.

2015. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy meg, tanulj fokozatosan hogy ne torlódjon fel,és simán menni fog.:)
2015. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!