Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek tanulhatok igy tovabb?

Minek tanulhatok igy tovabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok 10. es vagyok egy eros gimnaziumba.

Erdeszmernok szeretnek lenni de lemondtam rola mert matekbol 2 -3 vagyok de biosz foldrajzbol 4-5.Fizika kemiabol nem vagyok jo,2-3.A nyelvek mennek 4 es vagyok es tortenelembol 5 viszont a magyart meg nagyon nem szeretem abbol 3 vagyok.Nem akarok humannal menni se pszichologia ,jog,tanarnak se es nem tudok donteni hogy igy merre menjek://erdemes lehet ha nem menne az erdeszmernoki hogy egy erdeszeti technikusit elvegezni?vagy az erdeszmernokin milyen a matek?segitsetek,otleteket kernek://



2015. márc. 24. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
11. és 12. osztály fog számítani, addig még belehúzhatsz! Ne mondj le az álmaidról csak azért, mert most nem megy olyan jól.
2015. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha a matekot 4 re felhuzom meg a kemibol a nyaron megtanulom a 2 eves anyagot akkor mar elmehetek az erdeszmernokire?
2015. márc. 24. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Felvételi követelmények:


Az alábbi érettségi tárgyak közül legalább egyet emelt szinten kell teljesíteni.


matematika (kötelező)

közép v. emelt szintű érettségi


és

(választhatók)

biológia

közép v. emelt szintű érettségi

vagy

fizika

közép v. emelt szintű érettségi

vagy

kémia

közép v. emelt szintű érettségi


Ezeket a feltételeket viszonylag jól kell teljesítened. Ezen kívül persze az év végi jegyeid fognak még számítani, azokat is nyomd meg rendesen.

2015. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

csomót fog ez még változni.

Én végig gimnáziumban 2-3as voltam mindenből, aztán töri híján kitűnő érettségit tettem, + info emelt + angol emelt.


Az hogy a matekod nem megy, még simán mehet, csak hozzáállás és tanulási módszer kérdése

Angolt tanulj, annak biztos hasznát veszed akárhova mész, és instant többletpont

2015. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!