Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mekkora annak a...

Szerintetek mekkora annak a valószinűsége hogy felvesznek a Jendrassik György gépipari tagintézménybe (Szolnokra) ha az ideiglenes felvételi listában 41. helyen vagyok?

Figyelt kérdés

A gépészet szakra jelentkeztem és nagyon szeretnék bekerülni. Örülnék ha odajáró diákok segítenének hogy hány főt szoktak arra a szakra felvenni és hogy milyen az a suli.

Előre is köszi



2015. márc. 24. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez jó helyezés, valószínűleg bekerülsz
2015. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy osztályra való diákot biztos felvesznek, ha

elsőnek jelölted, a jelenlegi helyről jó esélyed van

2015. márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem elsőnek jelöltem de az első elég valószinűtlen mert ott 56. vagyok (Pálfy elektronika szak ugyan úgy szolnokon)
2015. márc. 26. 19:34
 4/6 A kérdező kommentje:
És mit értesz egy osztálynyi fő alatt? 25-30?
2015. márc. 26. 19:35
 5/6 anonim válasza:

Szerintem még a Pálfyba is van esélyed :D

Anno nekem meg volt jelölve a Széchenyi ahol az ideiglenes rangsorban az ötvenakárhanyadik lehettem ((persze nem az a suli volt az első helyen megjelölve, így mivel felvettek a pálfyba onnan jött az elutasító levél)) és egy osztálytársam meg utánam következett a sorban és mégis felvették.

A Jendra meg szerintem sima ügy a 41. helyről. Szóval sok szerencsét!:D

2015. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást :) Neked hogy tetszett a Pálfy? Mármint nekem a nyiltnapon nagyon tetszett igaz hogy volt egy kis csete-paté a nap elején de na... az mindíg kell meg vannak jófej és nagydumás diákok is :D De kíváncsi lennék a te véleményedre is mégis csak végig "szenvedted" :)
2015. márc. 31. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!