Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen munka lenne számomra...

Dark Angel00 kérdése:

Milyen munka lenne számomra az ideális? Milyen munkák vannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kérdésem a következő. 15 Éves vagyok. Most vettek fel abba a gimibe ahol 5 évrt fogok járni. 1. Évben szintevcsak angolt. 4.7-es az átlagom. Nemtudom mit szeretnék majd dolgozni felnőtként. Milyen munkát szeretnék: Nem fizijai meló. Elég jól fizessen, jó kommunikációs készség kelljen hozzá, és ez legyen is kihasználva. Szeretek emberekkel beszélni, tudok is velük bánni, ha kell tudom őket manipulálni. Könnyen ismerkedek. Jogot is szeretem de a történelmet nem. Kézügyess§gem nem sok. Jó vagyok fizikából.sportos vagyok. Lényeg hogy szeretek szervezni dolgokat. Milyen munkákat ajánlanátok számomra?

2015. ápr. 1. 23:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és értek a számítógépekhez.
2015. ápr. 1. 23:51
 2/5 MiddleFingersUp válasza:
28%
Ez sok különböző tulajdonság, ami sok különfajta ideális munkát eredményez. Amik így hirtelen eszembe jutottak: villamosmérnök, lakberendező, vagy esetleg ügyvéd. :)
2015. ápr. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

"ha kell tudom őket manipulálni" => politikus

"Elég jól fizessen" => konzumlány

"jó kommunikációs készség kelljen hozzá, és ez legyen is kihasználva" => tv-s celeb

2015. ápr. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2015. ápr. 2. 11:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Még ráérsz ezzel :) Van 5 éved, ami pont elég arra, hogy jobban megismerd önmagad, és lehet, hogy mire végzős leszel, már tök más fog érdekelni, mint ami most :)

Amúgy az informatikával érdemes továbbmenni, az elég keresett mostanában.

2015. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!