Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt biológia vagy kémia...

Emelt biológia vagy kémia érettségi mennyire nehéz? Tanárom szerint nehéz

Figyelt kérdés

Nem akarok érettségizni belőle,csupán érdekelne,hogy mennyire nehéz az emelt biológia vagy kémia.?

Kíváncsiságból megkérdeztem a biosz tanáromat,de ő azt mondta,hogy rohadt nehéz az emelt biosz.

Szerintetek?



2015. ápr. 5. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg az elmúlt évek feladatsorait és megtudod.
2015. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én emelt bioszoztam, de egyáltalán nem tartottam nehéznek.

Viszont az emelt kémiát már nem vállalnám be.

2015. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tavaly érettségiztem mindkettőből.A bioszt jobban szerettem,szívesebben tanultam,de ahhoz sokkal átfogóbb tudás kell,imádnak belekavarni és össze-vissza kérdezgetni.A kémiát alapból nem is szerettem,magamra erőszakoltam mert muszáj volt az orvosihoz..Aztán a végefele nagyon megszerettem,mert itt meg konkrétumokat kérdeznek,nem zavarnak bele.:)

Mindkettő nehéz,tényleg,de ha rendszeresen tanulsz keveset,nem hagyod felhalmozódni,az utolsó hónapot végig gyakorlod na meg logikusan gondolkodsz,szerintem összehozható..:) 83 lett a bioszom,90 a kémiám amúgy.

2015. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nehéz, főleg a kémiára panaszkodnak.

bioszból könnyen elcsúszhatsz, ha minden feladatból csak 2-3pontot buksz, már az is nagyon sokat jelent! arról nem is beszélve ha mondjuk van egy lecke amit nem tudsz,és abból van egy 15 pontos feladat, vagy esszé.. akkor szoptad mert egy jegyet is bukhatsz miatta

2015. ápr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!