Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kispesti Deák Ferenc Gimnázium...

Kispesti Deák Ferenc Gimnázium vagy Teleki Blanka Közgazdasági Szakközépiskola (Mester utca)?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket érdemes választanom? (Nem vagyok túl jó matematikából, ha ez számít is valamit:D..) És megmagyaráznátok választásotokat is, kérlek titeket?:)

2015. ápr. 5. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy jó matekból, ne menj közgazdasági szakközépiskolába. :)

Deák!! ;)

2015. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2015. ápr. 6. 14:16
 3/7 RENI THE AWESOME válasza:
Én most a Kispesti Deákba járok és járnak ide rettenetesen hülye emberek is úgyhogy ide biztosan felvesznek.
2015. máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kispesti Deákba fogok járni:DDD És a Teleki hát sokkal rosszabb mint a Deák..Mármint akiket most is felvettek..Jó sokan vannak kedvesek meg ilyesmi, de a kinézetük..Bár én nem szeretnék ítélkezni..:) És tetszik a neved:DDD
2015. máj. 2. 21:09
 5/7 A kérdező kommentje:
De mindenkinek más tetszik, meg mindenkinek más a jobb:) Ez csak az én véleményem:)
2015. máj. 2. 21:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A matekkal szerintem nem lesz nálunk gondod:) A matek tanárok rendesek,és jól tanítanak:) Szerintem jól döntöttél,hogy a deákot választottad,nem olyan rossz suli,én is ide járok. Igazából én gyenge iskolát kerestem,mert nem akartam beleszakadni a tanulásba,és háth a deák sztem nem gyenge,egy kozepes erősségű sulinak mondanám:) Az osztályközösségek jók,és a tanárok többségi is jó,bár itt is van egy két köcsög,de ez mindenhol van:D Én nem bántam meg,hogy ide jöttem:) Melyik osztályba fogsz járni?:) Én médiás vagyok,ha bármi kérdésed van,akkor írj nyugodtan:)
2015. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 RENI THE AWESOME válasza:
Ja, én is a médiás osztályba járok most. :D
2015. máj. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!