Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Weblapfejlesztő, honlapkészítő...

Weblapfejlesztő, honlapkészítő, sitebuilder vagy hasonló 1 vagy 2 éves nappali okj-t keresek Budapest környékén?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok érdekel ez a téma szeretnék elvégezni egy okj-t amíg ingyen van.Válaszokat előre is köszönöm

2015. ápr. 6. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Informatika OKJ-t ne... Mikor hallani, hogy rengeteg informatikust keresnek és magas a fizetés tök jó, csak sokan összetévesztik az ilyen OKJ-s cuccokat az egyetemi diplomával. Márpedig ezek az utóbbi a érvényesek. AZ ilyen OKJ-s fosból rengeteg van.
2015. ápr. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De a legjobb azok mindig az okj-s programozó képzések. Azokon nevetnem kell. Az kb a "nem tudok elvégezni egy egyetemet, de elmondhatom, hogy programozó vagyok". csak kár hogy olyannal nem vesznek fel. Mert sok dolgot nem tanítanak.
2015. ápr. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor mit ajánlotok mit csináljak felsőoktatásra majd csak miután elvégeztem egy okj-t akkor jelentkezek amúgy is plusz pontnak számít az okj csak nem találok egy iskolát sem ahol valami ilyesmit tanítanának persze mellette tanulnék magamtól is csak kell valami hely ahová járhatok mert ha csak itthon maradok egy évet és mondjuk dolgozok akkor tudom hogy nem lesz erőm tanulni magamtól munka után
2015. ápr. 7. 14:28
 4/4 anonim ***** válasza:
NEm okj. Inkább felsőoktatás. Annak van értelme. Teljesen felesleges megcsinálni. Max ha nagyon ragaszkodsz hozzá akkor egyetemen is van felsőfokú szakképzés. Az se jó, de jobb mint a többi.
2015. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!