Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Írnátok véleményeket, hogy...

Írnátok véleményeket, hogy szerintetek melyik egyetemen a legjobb a pszichológia szak és, hogy miért?

Figyelt kérdés
Pécs, Szeged, Debrecen-milyen sorrendet állítanátok fel?

2015. ápr. 7. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem a Szegedi Egyetem jó, de a Debreceni is! Pesten is vannak híres egyetemek. Szerintem az alapján dönts hogy melyik van közelebb hozzád! Én nagy különbségeket nem látok az egyetemek között pszichológia szak szempontjából! Egyébként nagyon jól választottál, engem is érdekel a pszichológia! Én Szegedet választanám, de te tudod, a te döntésed lesz!
2015. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért egy 7 évvel ezelőtti felmérés nem valami releváns...


Kérdező: azzal jársz a legjobban, ha az általad felsorolt egyetemekről konkrét tapasztalati információkat gyűjtesz. Aki az egyik helyre jár, nem tudja, milyen a másik, emiatt elég nehéz objektíven megítélni, melyik a legjobb. Kérdezősködj, tudj meg minél többet mindegyik helyről, hol milyen előnyökkel és hátrányokkal találkozhatsz, és ezután mérlegelj: neked melyik lenne a legjobb? Számodra melyik tűnik a legkedvezőbbnek, melyik való neked az információk alapján?

Ezen kívül persze fontos figyelembe venni azt is, melyik város milyen közel esik az otthonodhoz, milyen lehetőségeid vannak ott, és mennyibe kerül ott az élet.

2015. ápr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Debrecen kuka
2015. ápr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A lányom a Károli G. egyetemen nemrég fejezte be a harmadik évfolyamot.Miután én is ilyen végzettségű, gyakorló pszichológus vagyok, eléggé meg tudtam itélni, hogyy amit és ahogyan tanulnak mennyire hasznos a későbbiek során. Úgy láttam a tananyag elég széles áttekintés, rálátást ad a szakterületről,a tanárok elkötelezettek szakterületük iránt.
2016. febr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor az ötvenedik ilyen bugyuta kérdést olvasom, akkor azért elgondolkozom azon, hogy milyen választ vár el egy egyetemre még sohasem járt gyermek? Az alapján akar dönteni, hogy egy-egy vad idegen hogy nyilatkozik? Nem a saját, önálló meglátása alapján akar érvényesülni?

Menj el kérdező mindegyik egyetemre, vannak nyílt napok, és alakíts ki saját véleményt - képesnek kell lenned erre!

Nagy különbségek nincsenek a honi egyetemek között, ha bárhol a világon állást keresel, sehol sem fognak egy hátast dobni egyik hallatán sem!

Ahhoz hogy valaki normális véleményt írjon, mindegyik egyetemet jól kellene ismernie! Ilyen nagyon kevés van, ráadásul az sem véletlen, ha valaki sorba járja az összes egyetemet...

Itt egy agyhalott a kérdésedre válaszolva írta, hogy: "Debrecen kuka".

No, ha ilyen vélemények alapján akarsz dönteni, akkor nem tekinthető komolynak a kérdésed!

2016. febr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!