Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » S. O. S! Minek menje tanulni?

S. O. S! Minek menje tanulni?

Figyelt kérdés

Elore is bocsanat a helyesirasomert de elegge sietosen irom most ezt. 17 eves fiu vagyok nagyon vag az eszem csak lusta vagyok info faktra jarok ami azt jelenti hogy abbol kell majd emelt szintu erettsegit tennem .most 11. Evfolyamba jarok . Nyakamon az erettsegi es meg mindig nemtudom minek erdemes tovabb tanulni. Felre ne ertsetek nem azt kerem hogy mondjatok meg mi legyek , csak adjatok legyszives tanacsokat. A kerdes az lenne minek erdemes tanulni?

Koszonom elore a valaszokat!



2015. ápr. 7. 18:30
 1/3 anonim válasza:

Először is a lustaságodon változtass. :) Mehetsz infóval kapcsolatos OKJ-s képzésekre, de azok nem olyan sokat érnek. Viszont rengeteg egyetemen van info kar. És véleményem szerint megéri jelentkezni rá.

Pl: debreceni egyetem info kar, itt egy link: [link]

Az informatika hasznos tantárgy, és megéri vele foglalkozni (különösen a mai világban) főleg ha vág az eszed, nem lesz gondod. ;) Informatikához kapcsolódó pályák, szakmák: gépészmérnök, programozó, softver-fejlesztő, info tanár, adminisztrátor, fúú és még sorolhatnám. :)

2015. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az informatika mellett, mondjuk megy a matek vagy fizika vagy estleg a biosz akkor nyert ugyed van, mert mehetsz mernoki szakokra vagy biotechnikusnak vagy gepesznek :)
2015. ápr. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jo ötletek köszönöm! :) az igaz hogy okj-s kepzessel ha van egy szakmam utana nagyobb esellyel vesznek fel foiskolara vagy egyetemre?
2015. ápr. 20. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!