Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen kémiával tovább tanulni?

Milyen kémiával tovább tanulni?

Figyelt kérdés

Még csak 16 éves vagyok,van még két évem, de egyre többet gondolkozok a jövőmön.Mióta gimibe járok imádom a kémiát,nagyon érdekel,és tényleg szerettem,egy csomó plusz időd szánok rá. Jövőre fel is akarom venni faknak,meg emelt érettségizni majd belőle.Még hogy milyen ág vonz az nem döntöttem el pontosan, leginkább a vegyészen és az anyagmérnökön gondolkozok.Azoknak a véleményére lennék kíváncsi akik már lediplomáztak vagy épp most tanulnak:Milyen az egyetemen kémia?Az elején nagyon beledobnak a mély vízbe?

16/L



2015. ápr. 7. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem most tanultam (2 éve) és nem vegyésznek, de az egyik szobatársam igen, szóval van rálátásom. Veszprémbe jártunk egyébként. Szerencsétlen egész nap tanult, de úgy sem bírta teljesíteni a követelményeket. Elég szivatós volt nekik a kémia (is). Anyagmérnökiből pedig Sopront ajánlom. Az elég normális, teljesíthető egyetem. Veszprémben viszont ahol tudnak, ott szivatnak. Mindegy milyen szakon tanulsz.
2015. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uhh ez elég rosszul hangzik.Én igazából így tovább tanulás szempontjából Szegedre gondoltam a Tudomány Egyetemre,és utána majd a távolabbi egyetemek,mert tőlem elég mesze van Sopron, de benne van a pakliba, de szerintem Szegedre megyek.:)
2015. ápr. 7. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!