Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezőn végezném el az...

Levelezőn végezném el az egyetemet, de nem tudom hogy működik ez/hogy lehet rá jelentkezni/ mellette van-e esélyem ugyanazon éven más egyetemre is járni?

Figyelt kérdés
terveim szerit maradok ahol lakok, mert nem tudnék fenntartani egy albérletet annál az egyetemnél ahol diplomázni szerettem volna. így azt elvégzem levelezőn, itthon meg más szakra járok majd az itthoni egyetemre, így két egyetemet fogok végezni 4 év alatt. De a levelezőre hogy lehet jelentkezni? ugyanúgy felvételivel,rákell írni, vagy hogy? attól a másikra is járhatok majd?(mert a legelső helyre írtra ha felvesznek, oda kell)
2010. febr. 19. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

felvi.hu a jelentkezésről

Egyébként ha nappalin államis vagy akkor levelezőn kltség térítéses. S ha egy albit nem tudsz másik városban kifizetni hogy fizetsz ki fél évente 150-200 ezret tandíjra, aztán a másik egyetem jegyzetei és amíg ott vagy a kötelező konzultáción aludnod is kell és enned is valahol. gondold át!

Ja és van kollégium is nem ám csak albérletben lehet gondolkodni.

2010. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az állam csak egy egyetemet támogat?(ezt nem tudtam)

arra nincs esély hogy esetleg egy év után a másikat elkezdjem levelezőn úgy, hogy az is államilag támogatott legyen? :/

2010. febr. 20. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha max. egy év különbség van a kettő között, akkor nem kell fizetni, persze ha lefeljebb hat év alatt elvégzed, a kezdéstől számítva.
2010. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!