Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Önköltséges képzésen továbbtan...

Önköltséges képzésen továbbtanulás a BGF-en?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy mennyire éri meg diákhitelt felvenni kereskedelem-marketing képzésre? Igazából ez érdekelt nagyon mindig is, de ugye nincsen félévente 230 ezrem csak a sulira, ezért elmentem inkább tanárképzésre. Elsőéves elkeseredett vagyok.


Jelenleg nem érzem azt, hogy ezzel a tanárképzéssel fogok menni valaha valamire. Szeretnék valami olyan munkát, amiből meg fogok tudni élni. Sokan mondták, hogy ez egy jó szak, érdekel is, de közben meg hallom, hogy rengetegen vannak a ker-mark-osok már és hogy velük is lassan Dunát lehetne rekeszteni.


Szóval akkor összefoglalva a lényeget, megérné diákhitel 2-t felvenni erre? A tanárképzést nem hagynám abba, párhuzamosan csinálnám a kettőt. (Tény, hogy most sincs sok időm, de megoldanám :) )


Válaszaitokat előre köszönöm :)



2015. ápr. 12. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha bírod a kettőt egyszerre, én semmi jónak nem leszek az elrontója. Sokan vannak, ez tény és való, de ha 25%-uk ér is valamit, sokat mondok. Legyél a legjobb a szakmádban, és hidd el, hogy nem fog érdekelni, hogy hányan vannak mögötted! ;)
2015. ápr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!