Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » NKE-RTK fizikai alkalmassági...

NKE-RTK fizikai alkalmassági felvételi előtt edzés előtti mehet, segít szerintetek valamit?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem sajnos a kérdést! Hanyadikán mégy?
2015. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Segít! Legalábbis nekem segített... felpörget, jobban, gyorsabban tudtam csinálni a feladatokat... Nekem a hot blood vált be, bár az íze okádék.
2015. ápr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hot blood-ot ne igyál semmiképp. Annak az a lényege, hogy minél gyorsabban bedurrantson. Lehet hogy jobban felpörögsz, de az izmaid hamarabb kimerülnek (az súlyzós edzéshez jó, hogy gyorsabban telepumpáld az adott izomcsoportot vérrel, jobban szakadjanak az izomrostok). Inkább a Wod Crusher Fireworks-öt próbáld ki. Az funkcionális edzéshez való, pont a felvételi feladatok végrehajtásához. Kitolja a fáradtságérzetet, az izomégés később jön, tehát tovább tudod hajtani magad, mint amit a tested alapból bírna. De előtte próbáld ki párszor. Nekem ez bevált, most is azt iszom.


Ui.: Azért a fizikai előtt ajánlott egy jó kiadós szénhidrát dús étket elfogyasztani másfél-két órával(attól függ kinek milyen gyorsan szívódik fel a táplálék).

2015. ápr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Április 22-én megyek.
2015. ápr. 16. 17:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segítettetek! :)
2015. ápr. 16. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!