Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakra érdemesebb menni?

Melyik szakra érdemesebb menni?

Figyelt kérdés
A tori es a nyelvek (nemet es angol) mennek a legjobban, es ezeket szeretem is, fakultalni toribol es pszichologiabol fogok. Erdekel ezeken kivul a politika, a jog. Nagyon szivesen dolgoznek valamilyen EU szerezetnel, vagy az ENSZnel (jo tudom kicsit erosek az elkepzeleseim 😃), vagy cegeknel kulfoldi partnerekkel kapcsolattartas, de azt is el tudnam kepzelni, hogy egy cegnel dolgozok mint pl HRes, vagy marketinges... (kozgaszdaznak nem lennek jo, sajnos a matek csak ilyen 4es szinten megy). Nemzetkozi tanulmanyok/Nemzetkozi igazgatas/Emberi Eroforrasok/politologia/ marketing es management vagy esetleg jog? (Munkaugyi es tarsadalombiztositasi igazgatasi is tetszett, de lattam hogy csak fizetos van belole..). Ti mit javasoltok? (Munkalehetoseg, elhelyezkedes szempontjabol)

2015. ápr. 17. 16:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Na sikeresen osszekevertem, gazdalkodas es menedzsmentre nem keszulok, kereskedelem es marketing akart az lenni:)
2015. ápr. 17. 16:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Őszintén válaszolok neked. Szerintem a Ker. és marketing, ill. az emberi erőforrások szak, az ami talán piacképes. A többi, hát nem is tudom mire mennél velük. Nyelvek azok nagyon is fontosak. Szerintem még tanulj meg egy 3. nyelvet is (pl francia, orosz). Akkor tutira felvesznek egy cég hr osztályára.
2015. ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi!:) Egy 3.nyelvet mindenkepp meg szeretnek majd tanulni gimi utan, es en is attol felek hogy hiaba, a nemzetkozi tanulmanyok tetszik a legjobban, ami tenyleg azokat foglalja magaba ami erdekel, de nem sokra mennek vele.. Azert szerintem a jogaszokra is van kereslet, nem? Ott inkabb az ido lenne a problema, igy is 20 evesen fogom elkezdeni az egyetemet. (Amugy most latom, hogy a kozgazdaszt sz betuvel irtam veletlen)
2015. ápr. 17. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!