Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova mehetnék továbbtanulni?!...

Gyemant97 kérdése:

Hova mehetnék továbbtanulni?! (matekkal)

Figyelt kérdés
Szóval nagyon jó vagyok matekból, viszont a biosz, fizika, infó nem az erősségem. Meg csinálom ötösre őket, de érettségizni nem tudok belőle.. mivel sulit váltottam idén (11. évfolyam) így lehetetlen, hogy jövőre megtudnám csinálni az emelt matek érettségit, de a középszintűt biztosan jól megírom, és valószínűleg egyetemről sem fogok kiesni, mert érdekel is, és talán ez megy nekem a legjobban. a kérdésem: milyen egyetemre mehetek így matekkal (Budapestre) ?:) és milyen munkát kaphatok az egyetem után? tudom, hogy sok mindenhez kell a matek:)

2015. ápr. 21. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod akármilyen körülmények között megcsinálni az emelt matek érettségit, akkor nem vagy nagyon jó matekból.
2015. ápr. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!