Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem megyek 1 hétig suliba,...

Nem megyek 1 hétig suliba, lógásnak számít? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval....Gimis vagyok. 9.-es.

Már 5 éve gimis vagyok,és már nem szeretek oda járni. Kivételeznek,és az ofőnk egy vén banya,és állandóan rám és egy fiú osztálytársamra ordít,mert mindig mi vagyunk a hibások. Megbeszéltünk,hogy elmegyünk egy bentlakásos suliba,ahol az unokatesóm is van. A felvételi viszont nagyon nehéz. Jövő szombaton lesz,és arra gondoltam,hogy azon a héten nem megyek suliba. Mivel a felvételire nem azok kellenek,amit tanulunk,hanem teljesen más. És plusz még a bibliaismeret,amit eddig nem is tanultunk. Tudok már valamit,de a bejutáshoz nagyon vágni kell. Ha előállnék anyánál ezzel az ötlettel,megértene? Mert az osztálytársam anyja igen,de az én anyám szerint muszáj iskolába menni.



2015. ápr. 21. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, milyen az édesanyád gondolkodása?
2015. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha ti alátámasztanátok,hogy mondjuk az nem bűn,ha 1 hétig kihagyom a sulit,akkor valahogy könnyebben elé állnék :D Amúgy szigorú,nagyon. :D
2015. ápr. 21. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt tenném.
2015. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az jó. :D

És anyukád megengedné? Azért elég ciki,hogy félek az anyámtól....azért nem rettegek,se semmi,de anyám olyan "komoly" és meg olyan "nem komoly " típus vagyok. Ja,és még nem tudja,hogy el akarok menni c: Csak apu,aki szerint "apáca zárdába" megyek. Pedig nem,csak bentlakásos és református. :DD

2015. ápr. 21. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!