Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek érdemes átmenni...

David997 kérdése:

Szerintetek érdemes átmenni egy másik suliba tanulni ha 18 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Most fogom befejezni a Szakács szakot és engem mindig is érdekelt a kereskedelmi szak. Ha elkezdenek oda járni akkor 18 éves leszek és 21 évesen fejezem be. Az nem hülye döntés? De van egy másik hogy ahol ki tanultam a Szakács szakot ott mehetek +2 évre érettségizni. Szerintetek?
2015. ápr. 21. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

"De van egy másik hogy ahol ki tanultam a Szakács szakot ott mehetek +2 évre érettségizni. Szerintetek?"


Szerintem...,utánna még mehetsz akár hová,az érettségi meg úgyis kell. Ennyi,nyomd a zöld kezet! :)

2015. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem csak úgy mehetsz át ha van érettségid, ha az mindennek az előfeltétele ez legyen az elsődleges cél utána még választhatsz másik szakmát
2015. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De engem felvettek mindkettő helyre.
2015. ápr. 21. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!