Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi után Pesten szeretné...

Érettségi után Pesten szeretnék tanulni, főképp angol nyelvet. Hol tudnék elhelyezkedni? (További infó lent)

Figyelt kérdés

Végzős lány vagyok, vendéglátás-idegenforgalom szakon tanultam, de ezt csak az utóbbi két tanév tette ki a négyből (Mivel azóta vannak ezzel kapcsolatban komolyabb óráink). Egyébként a tanulás nem az én világom, az egyetlen ami érdekel és közel áll hozzám, az az angol. Mindig is ez volt az erősségem, és erre szeretnék hangsúlyt fektetni továbbra is, mivel később stewardessként szeretnék dolgozni. Ami még szóba jöhet az a vendéglátás, abban is otthon vagyok kicsit. Csongrádon lakom, de ki szeretném próbálni a nagyvárosi életet, és Pest érdekes városnak tűnik, meg sok a lehetőség. Tudtok ajánlani ilyen iskolákat, ami könnyen elérhető, és nem túl kemény?

Ezer köszi minden válaszért!



2015. ápr. 22. 20:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!