Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 20 évesen szerintetek lenne...

20 évesen szerintetek lenne még értelme elmenni egyetemre?

Figyelt kérdés
Két éve érettségiztem, idén végzek egy szakmával és arra gondoltam, hogy h a októberben tudnék javító érettségi tenni akkor keresztfélévben jelentkezhetnék egyetemre.. nem végeznék túl későn ha 7 féléves a képzés? Mások is vannak így?
2015. máj. 6. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, már öreg vagy, inkább a nyugdíjas évekre készülj.
2015. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A keresztfélév fizetős általában.:( De nem csúsztál ki az időből. Én nyelvi előkészítős vagyok és most érettségizem 20 évesen. :)
2015. máj. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Járókeretet vettél már ilyen idősen? Hogyne lehetne egyetemre menni?
2015. máj. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is 20 éves vagyok, idén érettségiztem (7 évesen kezdtem a sulit, betegség miatt 0.-os lettem), és 7 féléves egyetemes oktatásra jelentkeztem. Nincs ezzel semmi gond. Az a 2 év nem fog számítani, amikor 30 évet kell majd utána dolgoznod. Főleg, hogy egyetem mellett már dolgozni is lehet, persze csak ha belefér majd az órarendedbe.
2015. máj. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Omg hogyne lenne már !

Én is most leszek 20 és most érettségizem !

2015. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van értelme..

Sokan kezdik 20-22 évesen, vagy még idősebben.

2015. máj. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
persze, még simán elmehetsz ha tudsz
2015. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ovi és ötéves gimi miatt én is 20 évesen leszek egyetemista. Sose gondoltam, hogy ez baj, de itt gyakorin egyfolytában ez megy..
2015. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most leszek 22 éves,és most kezdek el azon gondolkodni,hogy jó befektetés egy diploma. Terveim szerint 24 évesen fogom ténylegesen elkezdeni. Van aki 40 évesen kezdi. És amire elvégzi,simán dolgozik a diplomájával 20 évet. Tanulni sosem késő,ez csak pesszimista magyar dolog,hogy késő van valamihez. Sosincs késő.
2015. máj. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!