Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik iskolában oktatják a...

Gyuszkoo kérdése:

Melyik iskolában oktatják a legjobban a CNC-s dolgokat?

Figyelt kérdés
Valószínüleg a programozás irányba fogok elmozdulni, de szeretném előtte megtanulni a gépkezelés részét is. Talán 1-2 évet gyakorlatoznék, és azután rátérnék a programozásra. Tényleg érdekel ez a dolog, sokat olvastam már utána. Tanulni akarok, nem papírt szerezni! (persze az is szempont :D ). Mondanátok olyan helyeket, ahol jó az oktatás szinvonala a CNC terén?

2015. máj. 7. 20:03
 1/3 H_András válasza:

Szerintem az NCT Akadémiát válaszd! Ott tettem le a forgácsolóit és a programozó technológusit is. Többen forgácsoló csoportból most is járnak a programozó technológus képzésre. Nagyon gyakorlatiasak, ha elakadsz a tananyagban és segítség kéne, mindig akad valaki aki tud segíteni és a tanárok elég magasan tartják az órák színvonalát.


Ezt csak megjegyzésként írom, de ahogy én tapasztalom, még Törökországból is jönnek ide tanulni!

2015. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felejtsd el! Azért nem fogunk gépkezelésre betanítani, hogy két év múlva elmenj programozónak, vagy technológusnak!Nekünk öreg gépkezelőknek már elegünk van abból, hogy pár havonta ideadnak valami kezdőt,tanítgatjuk, egész nap pofázunk nekik,javítgatjuk az elbaszásaikat,aztán meg, vagy kirugják őket, vagy rájönnek hogy nem nekik való ez a szakma,és elmennek jó esetben az értelmesebbje kűlföldre, vagy zöldségeladónak.

Ne akarjon már minden fiatalbu-zi cnc-s lenni, mert állítólag kűlföldön jól megfizetik.Elegünk van belőletek!

2015. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ H_András, és persze külön köszönet a munkába belefásult öreg Úrnak is. :D

Ha tudtok még ilyen hasznos tanácsokat írjatok.

2015. máj. 9. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!