Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Holnap vizsgázom. Mit tudok...

Holnap vizsgázom. Mit tudok tenni azért, hogy minimum 50%-ra sikerüljön? Tanultam rá, de úgy érzem, hogy nem elég. Tanács?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy előveszem a Bibliát és elmondok egy két imát. Szerintetek?

2015. máj. 11. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nem segít
2015. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés.... Aki tényleg hívő, az nem tesz fel ilyen kérdést. Csak provokálni akarod az embereket.
2015. máj. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez egy valós meglátás, tényleg nem vagyok hívő, de nem is ez volt a kérdés, hogy az vagyok-e avagy sem. :D De igen, jól látod, ez egy kamu kérdés volt. De legalább feldobtad a napomat ;)
2015. máj. 12. 16:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Én? Büszke lehetsz magadra... Nagyon haladó szellemiségű vagy! Bravó! Kár, hogy képtelen vagy tiszteletben tartani mások vallási nézeteit. Nem baj... Megkapod még te is az élettől, cica. :)
2015. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tiszteletben tartani mások vallási nézeteit? Most ezzel miért sértettem volna meg mások vallási szokásait? Kérlek magyarázd meg. A "segíts magadon és Isten is megsegít" sokszor emlegetett mondattal mivan?! Tanultam és vártam volna, hogy segítsen, ezért hátha biztosabb a dolog, ha imátkozok. De látom már ez is bűn...
2015. máj. 12. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!