Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha egészségtudományi karon...

Ha egészségtudományi karon tanulok onnan at tudok menni orvosira?

Figyelt kérdés
Valakitől hallottam, hogy nekem az egyetemen belül egyszer at szabad menni bárhová képzésváltás címen. A kérdés az lenne hogy az egészségtudományi karrol is át lehet e orvosira belső felvételivel, vagy csak úgy lehet ha újra érettségiztek?

2015. máj. 12. 15:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Pécsi Tudományegyetemről van szó.
2015. máj. 12. 15:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, csak ha újra jelentkezel és felvesznek oda.
2015. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de akkor mire vonatkozik ez az "1* lehet képzést váltani" szabály?
2015. máj. 12. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kellene tudni, hogy mi a szövegkörnyezet, de még gyógyszerész szakról sem vesznek át, orvosiról viszont gyógyszerészire át lehet jelentkezni.

Ha így lenne, mindenki ápolónak jelentkezne és orvosira menne át, amit persze úgyse tudna elvégezni.

2015. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak hallottam, nem ismerem a szövegkörnyezetet
2015. máj. 12. 17:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosi meg az ETK két külön kar Pécsen. Pár közös oktatót leszámítva semmi közük sincsen egymáshoz. És természetesen nem lehet átjárni. Szerintem tantárgyat sem fogadnak el.

Az ÁOK fogász, ált. orvos és gyógyszerész szakjai között van olyan, hogy újrafelvételi esetén nagyon sok tárgyat elfogadnak, de az is csak a nagy átfedések miatt.

Egyébként pedig nem ilyen baromságokkal kell foglalkozni, hanem el kell érni, azt a nevetségesen alacsony ponthatárt ami orvosin van, és kész.

2015. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!