Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mehetnék táncfőiskolára?

Mehetnék táncfőiskolára?

Figyelt kérdés
Érdemes lenne jelentkezni?Mi kell hozzá?Egyáltalán milyen sulit tudnátok ajánlani?Most 16 éves lány vagyok,és nyelvi gimnáziumba járok.Általános iskolában néptáncoltam 5 évig.Jó a ritmusérzékem,gyorsan tanulok,kitartó vagyok és azt is mondták,hogy tehetséges.Egy sérülés miatt abba kellett hagynom és más sportokat kezdtem el/csináltam (atlétika,kosárstb.)Izmos alkatom van és súlyban is a pont jó kategóriában vagyok.Esetleg ,ha visszamennék néptáncolni és egész gimi alatt csinálnám ,lenne esélyem?Szretném,ha olyanok írnának,akik értenek hozzá vagy van vmi tapasztalatuk esetleg ismerősük.

2015. máj. 13. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnios így szerintem szinte lehetetlen, oda olyanok (is?) jelentkeznek, akik gyerekkoruktól fogva táncolnak, és közülük is sokuknak nem sikerül.. Járj utána mit várnak el.
2015. máj. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Dehogynem! Nem értek egyet az előttem szólóval. Ugyan ebben a cipőben járok,és én is 16 éves lány vagyok. 6 évig néptáncoltam és balettoztam is,és nagyon jó a ritmusérzékem. Én azt javasolom,hogy ha te ezt ténylegesen szeretnéd csinálni és van benned elszántság,akkor mindent tegyél meg érte,hiszen az a cél hogy olyasvalami legyen a munkád amit szeretsz is,és nem veszed fáradtságnak. Soha senki és semmi ne tudja elvenni a kitartásod és sikerülni fog :)
2015. júl. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!