Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esély föiskolára rossz...

Van esély föiskolára rossz érettségivel? Vagy támogatás nélküli szakokra se vesznek fel? Valaki el tudná magyarázni, hogy hogyan működik a felvételitől kezdve?

Figyelt kérdés
Van egy okj vizsgám is,amit időhúzásképp végeztem el.
2015. máj. 15. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire rossz. Ha nagyon, akkor javításra van esély :)
2015. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Javító érettségikkel? És ezen kívül mit vesznek figyelembe? Ez mindenhol változó? Csak azért kérdezek ennyit,mert még nem találtam konkrét helyet,de informatikai könyvtáros szakra szeretnék menni,de talán már nincs esélyem rá...
2015. máj. 15. 16:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy időhúzós OKJ után nincs értelme elmenni még egy időhúzós egyetemi képzésre is.

Nem akarok senkit megbántani, de az informatikus könyvtáros az nettó időhúzás.


Amúgy lehet javítani érettségiket, ismétlő érettséginek hívják és az éppen aktuális minimálbér 15%-ba kerülnek, tantárgyanként,ősszel és tavasszal lehet próbálkozni.

2015. máj. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most elvetted a kedvem, pedig elhatároztam, hogy könyvtáros leszek! :D

valójában azért az időhúzás, mert fogalmam sincs, hogy mit akarok kezdeni magammal.

2015. máj. 18. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!