Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van ilyen tanulási lehetőség?

Van ilyen tanulási lehetőség?

Figyelt kérdés
Mivel a fényesen sikerült matek érettségi miatt kissé elveszítettem a reményt, hogy bejussak főiskolára, hallottam már mástól, hogy nyelvi iskolába jár hétköznaponként, tehát nappalin van és CSAK nyelvet tanul. Nekem már van angolból középfokú nyelvvizsgám, de szeretnék majd felsőfokút is magaménak tudni. Ezért erre gondoltam, hogy, ha van ilyen tanulási lehetőség, hogy rendesen iskolaidőben, szeptembertől induló képzés, ahol intenzíven felkészítenek angolból, ha nem vesznek fel főiskolára, akkor lehet, hogy jelentkeznék. Van ilyen? Tehát olyasmi, mint egy középiskola(Vagy mihez hasonlítsam.), tehát tanulói jogviszonyom van, iskolaidőben(Szeptembertől). Nyíregyházán élek mellesleg, ha ez segít. Tehát?
2015. máj. 19. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Keressél rá a Google-ban idegennyelvi képzésre.
2015. máj. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te olyat szeretnél, hogy ingyen tanulsz valahol csak nyelvet, ahová szintén felvételizni kell, ha jól értem. Ilyenről én még nem hallottam. Olyan van, hogy nyelviskola, intenzív tanfolyam, de azért perkálni kell.
2015. máj. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kerestem már rá, de nem igazán találtam, csak fizetőset.. :S

Igen második, olyanra gondoltam.

2015. máj. 19. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!