Hol nehezebb/könnyebb a Matematika és Fizika szak? BME-n, vagy ELTE-n?

Figyelt kérdés

2015. máj. 23. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Menj inkább mérnöknek, úgy legalább lesz munkád utána.
2015. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ezt kérdezte. Egyébként az ELTE nevesebb a természettudományi képzések terén, de hogy melyik a nehezebben... mindkettő :D
2015. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Vágom hogy nem azt kérdezte. De úgy látom itt a jóindulatért is lepontozás jár. Mindenesetre mindegy, melyik suliba megy, mindkettőben jól megszopatják.
2015. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1-es, #3-as

Nem én pontoztalak le..

Köszönöm az észrevételt, de tényleg az érdekelne, hogy a fenti szakok hol milyen nehezek vagy könnyűek..

2015. máj. 23. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"De úgy látom itt a jóindulatért is lepontozás jár."


- Nem, a kioktatásért jár lepontozás. A kérdezőt az említett két szak érdekli, akkor ne kezdjük már a szokásos "csak a mérnöknek van munkája" mantrát. Ha ezekre menne, menjen. Nem tudhatod, mik a céljai velük.


Kérdező: nem hiszem, hogy van erre általában válasz, mert mindenkinek más megközelítés a nehézkes. Nem sokan jártak mindkét helyre, de a szubjektív vélemény amúgy sem megbízható. Szerintem mindkettő nehéz, de egyikkel sem jársz rossszul.

2015. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ELTE talán nehezebb valamivel ott hangsúlyosabb az elmélet, viszont épp emiatt nem tudom mi a terved ha végeztél, de hasznosabb a BME ha nem csak elméleti dolgokkal akarsz foglalkozni, és például a BME-n is a nukleáris technika intézetben a tanárok nagy része az ELTE-n végzett és elég komoly anyagot adnak le.
2015. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyelőre jobban érdekelne az elméleti irány (inkább a Matematika), mint az alkalmazott vonal, de nem szeretnék sokat szopni, és úgy hallottam, hogy BME-n talán kicsit intenzívebben szopatnak, bár hasznosabb is az ott szerzett tudás..
2015. máj. 25. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!