Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik választott -emelt-...

Melyik választott -emelt- tantárgy éri meg, ha drog és toxichológiai technikus szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Segítségeteket szeretném kérni, ugyanis sürget az idő és kedden már el kell hogy döntsem ,hogy biosz vagy kémia emeltre akarok menni. Mind a kettőt szeretem.Szeretném ,ha mindkettőt tanulhatnám ,viszont emeltem csak egyet merek be vállalni. Pl.ha a bioszt választom akkor a kémia óráim ki esnek és nem lesz egy darab sem.Ugyan ez a helyzet ha a másikat választom. Lehet a kémia kellene hozzá ? Kérlek Titeket , hogy válaszaitokkal segítsetek a döntésben , aki benne van a szakmában szívesen fogadom ,ha meg osztja tapasztalatait.

A debreceni Vegyipariban lehetne ilyet tanulni.

Köszönöm előre is válaszaitokat! :)



#biológia #kémia #érettségi #emelt szintű érettségi #biosz-kémia tagozat #debrecen vegyipari #Erdey-Grúz Tibor SzKI #drog és toxichológiai technikus
2015. máj. 24. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Kémia -
2015. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kémiára menj
2015. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg tudtok nekem ezzel a szakmával kapcsolatban tapasztalatokat adni? Mennyire nehéz megcsinálni ?
2015. máj. 24. 19:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem emelt kémiára :)
2015. máj. 27. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!