Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Voltatok már ilyen helyzetben?...

Voltatok már ilyen helyzetben? Mennyire esélytelen?

Figyelt kérdés

Jelenleg azt tervezem, hogy ott hagyom az egyetemet. Számomra teljesithetetlenek az elvárások, kudarc kudarcot követ és ha ott is hagyom, szakmát szeretnék tanulni (IT Biztonság technikus).

Ehez azonban várnom kell 1 évet, mert az ideiről már lecsusztam. Tehát 1 évig lennék hallgatói jogviszony nélkül, munkát kellene találnom erre az időre..


Sokan mondják, hogy hiba ott hagyni az egyetemet. De egyszerűen nincs sem kedvem sem akaratom tovább folytatni ezt.


Továbbá: Hány év alatt kell vissza fizetni a 4 félév árát?


2015. máj. 26. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod, semmi értelme tovább szenvedni. Hogy érted, hogy az ideiről lecsúsztál? OKJ-s képzésről van szó, vagy miről? Az ilyen képzésekre augusztusban kell majd jelentkezni, csak az egyetemi, felsőoktatási képzésekre való jelentkezés zárult le (bár abból is van pótfelvételi, meg keresztfélév).
2015. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Debrecen, Mechwart András szakközépben indulna egy ilyen képzés, OKJ-s asszem, de engem az adminisztráción úgy tájékoztattak hogy 5. hó végéig van időm leadni a jelentkezést. Ami nem gond, de kell ehez a jelentkezéshez augusztus végéig 2 hét gyakorlatot szereznem informatika körben.. na ez az amit nem tudom h fogok megoldani.


Igazából csak szimplán aggódom. teljesen homály h mit fogok kezdeni, meg ha most ezt csinálom is, ez jó-e, megéri-e. Kiváncsi lennék véleményekre

2015. máj. 26. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!