Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítség? Matek felmentés?

Segítség? Matek felmentés?

Figyelt kérdés

Matek felmentésem van már több év óta, és nem is érettségiztem belőle, mert arra is megkaptam. Viszont lenne egy olyan kérdésem, hogy a szakértői levélben konkrétan nem írja le a diszkalkúliát azt viszont igen, hogy számokkal problémám van SNI-s sem vagyok Viszont olvasta, hogy akik kaptak felmentést az többletpontot jelent fel is hívtuk, ott azt mondták valóban így van +40 pont igaz a szakértői véleményemet nem mondtuk el nekik szóról szóra de kapok érte 40 pontot. Sok szak miatt elesek ez miatt és én úgy gondolom járna többletpont. Szerintetek? Itt is olvasgattam azt írták többségébe, hogy jár ,de írtak olyan is akik szerintetek nem. Hol az igazság?

Kérem csak olyanok írnak akik nem kioktatnak, hogy miért történt ez meg miből gondolom, hogy így jelentkezhetek e, mert szerintem ugyanolyan eséllyel indulnék el mint a többi diák! :)


Hálásan köszönöm a válaszotokat! :)


2015. máj. 30. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A felvinek írd le pontosan(!) a szakértői levél tartalmát, és kérdezd meg őket. Amit mondanak, az biztos, hogy úgy van, minden más ember véleménye csak vélemény is marad.


Mi egyébként sem tudunk semmit a te szakértői leveledről, semmi konkrétumot nem írtál lényegében, így nem kapnál értelmes választ sem.

2015. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úgy jó, ha beszkennelem a levél tartalmát?
2015. máj. 30. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze.
2015. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm akkor elküldöm a felvinek emailjére :) Reméljük megkapom rá a választ és pozitívat kapok :)
2015. máj. 30. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Írd már le ide is a szakvéleménynek a diagnózis részét, ha nem lennél diszkalkuliás, nem mentettek volna fel. Ilyen slendriánul nem fogalmaz egy szakértő, hogy "problémája van a számokkal".
2015. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!