Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakfordító-tolmács képzésről...

Szakfordító-tolmács képzésről van valakinek tapasztalata? Mennyire nehéz a felvételi?

Figyelt kérdés
Azt írják, hogy előfeltétel a középfokú nyelvvizsga, az meg is van. Írásbelin magyarról angolra és angolról magyarra kell fordítani, szóbelin is magyarról angolra és angolról magyarra fordítást kell rögtönözni, blattolni. Ez pontosan mit jelent, mi az a blattolás? Van idő átolvasni és jegyzetelni vagy ránézek és rögtön mondani kell? Nemrég szereztem meg a nyelvvizsgámat, még nem felejtettem belőle, de nem tudom, hogy menne-e a felvételi. Ez lenne a képzés: [link]

2015. máj. 30. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
És igazak rád az aláb említett előfeltételek is? Értem én itt az alap vagy osztatlan szakon végzett képesítés megszerzésére.
2015. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen egészségügyi végzettségem van. (Bsc)
2015. máj. 30. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Hú, hogy ment?
2017. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül?
2017. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!