Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Faipari mérnöknek vagy gépészm...

Faipari mérnöknek vagy gépészmérnöknek éri meg jobban tanulni?

Figyelt kérdés
11.-es vagyok, tehát jövőre fogok végezni. Sopronban lakom és úgy döntöttem, hogy mivel nagyon érdekel a fa, szívesen dolgoznék a faiparban, ezért faipari mérnöknek tanulok tovább itt az egyetemen. De úgy hallom, hogy ezzel nem igazán lehet elhelyezkedni, egy gépészmérnök sokkal keresettebb. Úgy tudom a faipari mérnöki az, ahova a legkevesebb matek-fizika tudás kell. Gépészmérnöknél mennyire sok a matek? Azt tudom, hogy a villamosmérnök az tisztára az, ezért az kiesett. Egyébként 4,5 körül vagyok matekból. De minden attól függ, hogy melyikkel lehet jobban elhelyezkedni ma Magyarországon, itt Sopron környékén.
2015. jún. 2. 22:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!