Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet-e sorrendet változtatni?

Lehet-e sorrendet változtatni?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem és több egyetemet is bejelöltem. Azt szeretném megtudni, hogy miután megvan az eredményem és például fölvettek az első három helyre, akkor lehet-e azt csinálni, hogy nem az elsőre megyek, hanem a másodikra. Vagy ez hogy van? (csak kíváncsiságból, de remélem felvesznek az elsőre)

2015. jún. 6. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Az általad beküldött sorrenddel jelezted,melyik egyetemet preferálod jobban. Szóval ha mindhárom egyetemre felvennének a pontoddal,akkor is csak az 1. egyetemre vesznek fel,mert a sorrendhez tartják magukat mindig. Ha a 2. egyetemre lesz elég a pontod,akkor oda,ha pedig a 3. megjelölt egyetem ponthatárát éred el,akkor oda vesznek fel.

Tehát a sorrend igen is számít! Még most gondold inkább.

Csak egyszer lehet sorrendet változtatni július 9-ig a felvin. Utána már nem. Ezt nagyon hangsúlyozzák amúgy.


Remélem tudtam segíteni. :) És sok sikert!

2015. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nincs olyan, hogy három helyre felvedznek. Az első helyre vesznek fel, aminek a ponthatárát eléred.
2015. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!