Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 11. -es diák vagyok és szeretn...

11. -es diák vagyok és szeretnék iskolát váltani. Lehetséges? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves vagyok és jelenleg egy szakközépiskolába járok informatikai tagozatra. Sajnos idén 4 tantárgyból megbuktam és az új törvények szerint 4 tárgy esetén automatikus évfolyamismétlés van. pótvizsgázni se tudok. Viszont az az osztály ahova kerülnék nagyon egy gettó típusú környezet. amitől félek. Szeretnék egy normális iskolába átiratkozni.. tudom hogy nehéz bukással, de szeretnék egy olyan helyet ahol normálisan tanulhatok és az osztály sem zaklat állandóan mint amibe most járok...



2015. jún. 6. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz egyszerű dolgod, de egyébként átiratkozhatsz. Ha átvesznek, és ha az iskola is olyan lesz. Egyébként normális iskolának általában a gimnáziumok számítanak, de oda nem fognak felvenni.


De a jelenlegi osztályodban 4 tárgyból buktál, és nem említetted, hogy rossz osztályod van. Akkor egy másik iskolában, ahol normálisan tanulhatsz ott mit tanultál? Ugyanúgy semmit.

2015. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem említettem olyan részletesen. De igazából a jelenlegi osztályomban is sokszor piszkáltak. Emiatt sokszor nem jártam be a suliba. lemaradtam az anyaggal ezért buktam meg. :(
2015. jún. 6. 17:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Menjél felnőttoktatási iskolába. Oda felvesznek és nem is piszkálnak.
2015. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!