Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pótfelvételi! Mennyi az...

Pótfelvételi! Mennyi az esélye, hogy egy adott iskola adott karára felvesznek valamilyen szakra pótfelvételivel? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pótfelvételizni fogok, viszont nem tudom, hogy működik ez az egész. Egészügyi szervező ill. rekreáció és egészségfejletLsztés esetleg az ápoló kèpzések érdekelnének viszont egy iskolát sem találtam ahova pótfelvételizhetnék. 370 pontom van. Pótfelvételinél (soha nem csináltam még) ugyan úgy kell megjelölnök azt az egyetlen egy iskolát mint a sima jelentkezésnél? Tehát ha én egyedul megjelelölöm a Semmelweisen az ápoló szakot akkor engem mint egyedüli jelentkezőt felvehetnek Ha van elég pontom? Persze ez más szakokra is igaz. Azért kérdeztem mert az általam kinézett szakokat sehol nem találtam.. És nek tudom, hogy az iskola már előre eldönti hogy melyik szakára lehet pótfelvételizni, vagy mindenki oda jelentkezik ahova szeretne és majd felveszik a pontok alapján őket.. Előre is köszi a válaszokat!

2015. jún. 11. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezzel az a baj, hogy pótfelvételin csak olyan szakokat hirdetnek meg, ahová van még hely. Tehát lehetséges, hogy nem is fogsz majd tudni jelentkezni az általad említett szakokra.
2015. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A potfelvételinél nagyon felemelik a ponthatárokat erre figyelj. ugy értem hogy adott esetben ha rendes felvételinél 280al is bejutsz potfelvin ez már lehet 330 is
2015. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!