Jogi asszisztens szak?

Figyelt kérdés

Szerintetek a felsőoktatási szakképzés (2 éves) elvégzésével eltudnék helyezkedni ? Vagy semmi értelme ?

Debreceni egyetem



2015. jún. 18. 00:37
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is van ilyen, sz@rt sem ér, ezzel elhelyezkedni nem lehet.

Annyi a jogász mint a menekült...:)

Nincs szükség jogi asszisztensre (sem).

2015. jún. 18. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme. Ha el is helyezkedsz vele, akkor sem a szakmában. Nem egy volt középsulis osztálytársam ment ilyen szakra, de egyikük sem ért vele semmit.
2015. jún. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
szerintem egyik felsőoktatási szakképzésnek sincs semmi értelme
2015. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De van. Pl. pénzügyi-számviteli, logisztika. Ezekkel tudok embereket, akik elhelyezkedtek. Aki pedig tovább tanult szakirányon, beszámították főiskolán a krediteket.
2015. jún. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Logiszikanal matek fontos ?
2015. jún. 18. 20:46
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudna mas is segiteni fő kérdésemben ?
2015. jún. 20. 20:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez is szerencse kérdése! Mi a biztosíték arra, hogy bármilyen más alapszakkal elhelyezkedik az ember? Semmi!

Ebben az országban már csak az adó a biztos! :'DD


Egyébként én is jogi asszisztensire jelentkeztem. Aztán hogy utána mi lesz, vagy mi nem? Rábízom a sorsa.

2015. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szinte mindenre azt mondják, hogy nem lehet elhelyezkedni vele. Ennyi erővel ne tanuljon senki semmit. Szerintem meg amit tanul az ember, az iránt érdeklődjön, tegye oda magát 200% - osan és nem lesz munkanélküli ha talpraesett. Nem megy házhoz a munka, azért mindig tenni kell és persze nem lehet mindenki menő, sokat kereső szakember, viszont ha az ember nem csak jó dolgában tanul valamit úgy, hogy közben nem talpraesett, és nem is tehetséges, akkor nem fog munka nélkül maradni. Viszont egy jogi asszisztens nem csak ügyvédi irodában dolgozhat, hanem ezer más helyen is. Szerintem lehet vele munkát találni.
2015. nov. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!